ESL Pro Series 13 algab täna!

Games Convention ja Saksamaa ESL Pro Series algavad jälle koos. Turniiril on tehtud mõningad uuendused ja on hea teada, et mõned uued tiimid on suutnud kvalifikatseeruda ESL Pro Series turniirile.

Täna algab 13. Saksamaa ESL Pro Series hooaeg ja õhtul on toimumas kaks Counter-Strike mängu. Osa nendest uuendustest on võidusumma suurenemine ja on muudetud mängude listi, milles mängitakse. Pärast FIFA 1on1 võistluse ümber liigutamise ESL Sports turniirile, on Counter-Strike: Source võidusummase lisandunud 10.000€. Reedestel mängudel on Counter-Strike: Source’l suur osa, samas kui Warcraft III’e mängitakse reedel vähem. Väga palju Counter-Strike mängude osas muutunud ei ole, peale selle, et on lisandunud mõned uued tiimid. Nendeks tiimideks on Team Nordisch, e.V. , snook, Snogard, wooSai.de ja NoWAYouT, kes kõik said edasi Amateur Seriest ja Relegation LAN’ist mõni nädal tagasi.

Täna õhtul mängitakse ainult kaks mängu, mis mõlemad on väga huvitavad. Alternate vs mTw ja mousesports vs nWo. Mousesports ja Alternate mõlemad hetkel valmistuvad ESWC finaaliks mis see nädal toimub ja mõlemad on muidugi ka favoriidid. Teisest käest võttes on mTw tiim alles oma meeskonda uuendanud ja sellist meeskonda nad tahtsid juba eelmine hooaeg. Kogukond muidugi ka ootab noWAYout mängu, kus Eduard ‘eddy’ Schmidt mängib, kes oli kunagi väga kõva tegija. ESL lasi ta e-spordist eemaldada kaheks aastaks, kuna teda süüdistati kasutamises programme mängu ajal, mis teda aitasid. Kogukond kahtlesid ja kahtlevad siiamaani kas ta kasutab abiprogramme või mitte. Eddy on nüüd osa võtnud mõndadelt LANidelt ja teda ei ole enam nii sõimatud, kui kaks aastat tagasi.

Rohkem mänge võib näha kolmapäeval ja reedel, millal toimub ka Games Convention.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming