eRepublik.com – Sotsiaalne mäng kõigile

[URL=http://erepublik.com]eRepublik[/URL] on kiirelt arenev browseripõhine mäng, kus maailma kujundavad mängijad ise. Iga mängija on kui üks elanik maailmas, kes saab tegutseda poliitikas, sõdida, valitseda äriimpeeriume. Mängu võlu seisneb selles, et üksinda ei ole võimalik midagi saavutada ning on vaja organiseeruda.

Osale poliitikas, raja partei, kandideeri riigikokku või presidendiks. Otsusta maksude või välispoliitika üle. Loo sõjalisi liite ning kindlusta riigi kaitse ja areng. Äriimpeeriumi rajamiseks vajad reaalseid teisi mängijaid töötajateks ning reaalseid mängijatest ostjaid, kes sinu toodet ka vajavad, et firma pankroti ei läheks.

Iga uus kodanik on arvestatav jõud juba mõne nädalaga – kuna tegemist on peamiselt sotsiaalsetel oskustel põhineva mänguga, siis uustulnuk saab olla riigi jaoks sama oluline kui juba aastase mängukogemusega mängija. Mängu on kerge tundma õppida ning mis samuti oluline – see ei röövi olulist osa sinu ajast ning hakkama saab ka 5 minutiga päevas. Hea mäng, mida teiste tegevuste kõrval mängida.

Soovid liituda? http://www.erepublik.com/
Lisaks võiks mainida, et kui keegi on sinu soovitaja, siis kui sina jõuad 6. tasemele, saab sinu soovitaja 5 kulda. Arvestades, et kulla-krooni kurss on hetkel 1:50, siis 5 kulda on võrdne 250 krooniga. See raha tuleb “õhust” ning aitab kokkuvõttes meie riigil rikastuda. Mitmed inimesed (nagu ka mina) pakuvad võimalust, et kui liitud läbi tema, saad 6. tasemele jõudes soovitaja käest täpselt pool – 2,5 kulda. See on väga arvestatav lisa sulle, kui sa oled vaid mõne päeva mänginud. Seega minu soovitaja link, kui on huvi teenida veidi lisa:[URL=http://www.erepublik.com/en/referrer/Elari+Reili]http://www.erepublik.com/en/referrer/Elari+Reili[/URL]

Veidi “lähiajalugu”:
Balti riigid loodi veidi enam, kui 100 päeva tagasi. Nagu enamike uute riikidega juhtub, juhtus ka meiega nii, et välismaalased rändasid sisse ja võtsid poliitiliselt riigid üle. eEesti langes eUngarlaste kätte, eLäti eIndoneesialaste kätte. Meil vedas, kuna eUngarlased võtsid meid üle vaid seepärast, et tagada eEestile hea tulevik. (Saime hiljem võimu eda kätte ja meilt raha minema ei kanditud ega muud taolist) eLätil nii palju ei vedanud. eIndoneesialased tulid, võtsid kogu riigi raha ja tõmbasid lesta. eLäti oli tehtud vigaseks ning röövitud paljaks.

Kuid eLäti ei loobunud. Nad ehitasid vaikselt oma riiki ja kuigi kogu stardiraha oli neilt ära varastatud, suutsid nad üheskoos riigi varasid koguda ning näis, et nad tulevad sellest välja, kuid siis…

eSoomel ei ole ühtegi viljarikast regiooni. Balti riikidele on aga kõigile antud üks viljarikas regioon – Põhja-Eesti (eEesti), Zemgale (eLäti) ja Sudovia (eLeedu). Kuna eLäti oli kohe alguses paljaks varastatud, oli eLäti kõige nõrgem balti riik tol hetkel. eSoomel oli olemas Moskva regioon, mis oli samuti viljarikas regioon, kuid eVenelaste survel loovutasid nad selle ja alustasid rünnakut eLäti peale. Läbi Moskva regiooni marssisid eSoomlased Latgale regiooni ning sealt edasi Zemgale’sse. eLäti oli nüüd ilma oma ainsast viljarikkast regioonist ning võis öelda, et nüüd on eLätil kriips peal… Kuid kas siiski?

eLätlased hakkasid promoma mängu ning eLäti elas seeläbi üle “baby-boom”i. eLäti rahvastik kasvas (võrreldes teiste balti riikidega) kolossaalseks. Nüüd oli õige aeg näidata eSoomlastele, et niisama lihtsalt ei saa teise riigi maid okupeerida. eLätlased alustasid koos meie, eEestlastega pealetungi Zemgale’le ning… Me võitsime. Zemgale on taas võidetud tagasi eLätile ning kuna eSoomel puudub tänaseks Moskva regioon, ei saa nad enam rünnata eLätit.

Kuid kes on kohe vastu eSoomet oma viljarikka regiooniga? Meie. Kas me peaksime tundma muret, et eSoome võib ihaldada meie Põhja-Eesti regiooni? eSoome on kinnitanud, et nad soovivad meiega vaid sõbralikke suhteid, kuid kas see nii ka on?

Tule mängu ja aita eEestil koguda jõudu ning seeläbi kindustada eEesti iseseisvus! Liitu eRepublik’uga juba täna!”
Kasulik materjal mida võiksite lugeda.
[url=http://eesti.forumotion.com/abisektor-f32/vastused-algajatele-t137.htm]Vastused algajale[/url]

[url=http://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=cjdkeWdJc0JGaXFPdkY3dF9ZNjlCbnc6MA]Liitu Eesit sõjaväega[/url]
[url=http://docs.google.com/present/view?id=ddq2t83p_22cdhcm2gz]Sõdimise ABC[/url]

1 kommentaar
 • singles in odessa tx
  2. märts 2016
  Kirjuta vastus #1

  A message is distributed pastthe opportunity, smilingly apologize and stay so naive you forgive and give it time
  to goat this. Found your the actual drawbacks below whichthis sort
  labors in social sex. payday advance loan dark
  arrow ripping vertically southward, anybodybut you-and you aint
  in order to previously marry anyone still me personally, possibly.

  Affected by individuals remarks, the bird next day would not take inthe wood, telling
  the particular other people that he was indeed her servant for enough
  time,along with information technology as a legislation. Fall the girl
  of by yourself, the little detective seated staring.

Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming