emuLate ei osale WCG’l

Prantsusmaa parimatesse tiimidesse kuuluv emuLate, kes võitis WCG 2007, ebaõnnestusid see aasta juba WCG 2008 kvalifikatsioonis.

See nädal käib Prantsusmaa WCG kvalifikatsiooni mängud ja on selgunud, et emuLate on sellest võitlustulest välja kukkunud, kaotades juba grupi mängudes.

Nad olid esimeses grupis, kus nende rivaalideks olid aAa, ubiteam ja xG. aAa ja emuLate olid põhilised favoriidid, kes pidid grupi mängudest edasi pääsema. Kuigi ubiteam näitas, et nad on kindlad favoriidid, võites kõik oma vastased väga kergelt. aAa võttis 3 punkti emuLate’lt kindlustades endale grupi mängudes teise koha. Turniir käib ikka veel, kus on alles aAa, ubiteam, Millenium ja Esports-eu, kes võitlevad WCG 2008 koha pärast, mis toimub Saksamaal Cologne linnas 6.-9. november.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming