EM3 peaautasuga 750,000 Dollarit.

Electronic Sports League avalikustas täna kolmanda väljalaske “Extreme Masters” võistlusest.

Extreme Masters-it peab lugema kui eSpordi vastust tsempionite liigale. Lisaks võidusummade kahekordistamise, vahetas ESL välja ka ühe mängu. Nagu ikka on Counter-Strike üks kahest ametlikust mängust sellel hooajal. Sellel hooajal on eemaldatud Warcraft 3, kuna see ei omanud piisavalt suurt apellatsiooni. Kuid mis arvate teie, mis mäng asendas siis Warcraft 3-me? Õige vastus oleks World of Warcraft. ESL juba proovis mängu Dreamhack Winter 2007-l.

Sellel hooajal, Extreme masters koosneb kolmest kontinentaalsest liigast: Aasia, Ameerika ja Euroopa. Parimad tiimid ja mängijad igast kontinentaali liigast saavad edasi maailma finaalile mis toimub CeBIT 2009 Hannoveris, Saksamaal. Extreme Mastersi Hooaeg algab mängude konverentsil 2008 Leipzigis, Saksamaal.

ESL:

Extreme Mastersi kolmas hooaeg avab uue taseme espordis ja meelelahutuses. Intel Extreme Mastersi kolmanda hooaja sündmused toimuvad kolmel maailmajaol, Aasia, Ameerika ja Euroopa. Maailma parimad eSpordi tiimid mängivad väga suure autasu eest, milleks on 750,000USD.

Eelmisel hooajal nägime Saksamaa meeskonda mousesportsi koju toomas suurt tsekki ja säravat trofeed. See hooaeg on ilma kahtluseta see üks tähtsamaid võistluseid mida kõik tiimid soovivad võita. Ootame kõik koos siis hooaja algust Augustis.

Kevin

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming