Eestlased on saanud hakkama suure asjaga – ESL Estonia

Eestlased koos lätlaste ja leedukatega skillz.lv , ltgaming.lt ja itbaltics.com portaalidest külastasid Saksamaal asuvat ESL peakontorit, et sõlmida lepingud arendamaks eSporti Eestis ning viia meie gaming teisele tasemele.

Enne pikemat juttu on meil Teile palve, selleks, et teha suuremaid ja võimsamaid turniire on vaja meie ESL Estonia facebooki lehele võimalikult palju LIKE saada, et näidata ESL‘i omanikele, et meil on mängijate baas olemas, kes tahab ja suudab eSporti Eestis arendada. Kõik see tõmbab ligi uusi sponsoreid ning tänu sellele suudame pakkuda ka paremaid auhindu turniiridele. Jutt ei käi ainult CS 1.6‘st vaid ka League of Legendist ning StarCraftist.

Palun Like’ge: http://www.facebook.com/esleesti - iga LIKE on arvel. Lisaks läbi Facebooki olete Te kursis ka kõigi uudistega mis Eesti eSpordis toimub.

Hetkel on kõik arendusjärgus ning välja töötatakse strateegiat mille abil pannakse paika ESL Pro ja Amateur liiga – täpselt nagu mujal maailmas kus juba ESL eksisteerib. Lisaks kui mängijad näitavad üles aktiivsust on meie parimatele mänguritele garanteeritud ka slotid maailma suurimatel üritustel.

Hetkel on kõige tähtsam siiski näidata üles aktiivsust, et sponsorid näeksid, et siia tasub investeerida ning me ise tahame kuskile areneda.

Järgnevatel nädalatel on plaanis alustada väiksemate turniiridega kus on juba loota ka väiksemaid auhindu. Selleks, et auhinnad kasvaksid on vaja näidata üles aktiivsust nagu mitmeid kordi juba mainitud.

Hetkel sõltub kõik meist endist – olge aktiivsed, like’ge ESL Eesti Facebooki lehte ning suurturniirid on varsti uksetaga!

YouTube Preview Image
Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming