Eestis häkitakse steam accounte

Niisiis, otsustasin hoiatada kõiki mängijaid, et ei tõmmataks erinevaid programme. Viimasel ajal on hakanud levima kuulujutud Steam Patchist ja Rapidshare patchist. Kindlasti on selliseid asju veel, nimega Red Dot jms. Niisiis, pole olemas mingit asja nimega Rapidshare patch ega Steam patch. Allalaadides antud faili, tõmbate oma arvutisse keyloggeri, mis häkib ära teie steam konto. Niimodi juhtus näiteks minuga, samuti võib häkkida ära ta teie MSN-i või mõne foorumi kasutaja.

Kuna selline asi juhtus, hoiataksin ka teid, et teeksite oma “ClientRegistry.blobb” failist kindlasti backupi. Kuna mõned keyloggerid on n.ö kavalad, et kustutavad sinu ClientRegistry.blobb ära ning siis tahab steam ennast updateda ning sul on vaja parool uuesti panna. Backupides ClientRegistry.blobb-i ei pea te steami parooli panema ning keylogger ei saa sinu steami parooli teada. Kui siiski teada saab, siis tegin allpool väikese õpetuse, kuidas saad oma kasutaja tagasi.

Kuidas saada oma account tagasi? – Tagasi saad, kui omad CD-Keyd või ostutsekki. Kui sul neid asju pole, siis arvatavasti on ainukene võimalus saada kätte häkker ise. Kuid kui sul on tsekk või CD-Key olemas, siis otsi oma digifotokas välja ning tee tervest CD-Keyst pilti. Uploadi pilt arvutisse, tee sellise reziimiga pilti, et numbrid ja tähed millest CD-Key koosneb oleksid selgelt loetavad. Mine nüüd steami supporti lehele support.steampowered.com . Siia pead nüüd kasutaja tegema, kasutaja tehes pane õige email (hiljem kui sinul õnnestub kasutaja tagasi saada, siis tuleb kiri sinna emailile millega registreerisid kasutaja steam supporti). Nüüd aktiveeri oma kasutaja ning kindlasti kirjuta kiri. Kiri kirjuta kindlasti inglise keeles, ning seleta ära, kuna kasutaja ostsid, räägi kuidas häkiti jms. Igaks juhuks võid kirjutada ka oma IP (kui sul just pole vahelduva IP-ga internetiühendus), selleks mine (www.whatsmyip.org). Sealt leheküljelt saad oma IP teada. Alla attachmendina lisa oma pilt CD-Keyst. Kui see kõik tehtud sõltub ainult steami administraatoritest asi. Mina sain oma kasutaja 3 h tagasi, mõned räägivad 27 tunnist.

Antud isikut polnud ka IP järgi võimalik trackida, kuna antud isik oli teinud kavalalt, kasutanud netpoint.ee domeeni proxy tegemiseks, ning ette viskas hoopis netpoindi IP. Kuid küll ta vahele jääb peagi. Siiamaani on kaduma läinud 3 isiku foorumikasutajad (Kellest on teatatud). Neid võib olla kindlasti rohkem.

Tean, et uudisel polnud erilist mõttet, kuid lihtsalt hoiatuse mõttes.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming