E-spordi klubi mitmete tuhandete juhtidega?

Tundub naeruväärne, et ühte e-spordi klubi juhiks mitu tuhat ‘manageri’, kuid varsti võib see tõeks saada. Kaks nädalat tagasi alustati MyGamingTeam (MGT) projektiga, mille ideeks on luua professionaalne e-spordi tiim, mida juhivad mitmed tuhanded kasutajad.

Projekti algatajaks on lv Mikhail “casual” Kuleshov, kes on Lätis ja Venemaal tuntud nii CS’i kui ka Quake’i stseenis. Hetkel on projekt registreerumis-staadiumis. 6000 kasutaja täitudes oodatakse kõikidelt kasutajatelt 25 eurot (~390 EEK). Kui rahad laekuvad, siis hakkab MGT omale tiime ja mängijaid otsima, seda vastavalt maksjate soovi järgi. Mängijate, riietuse, palkade ja kõige muu üle otsustavad kasutajad hääletamise teel. Projektijuht lubab ühineda ka Trustiga, mis peaks garanteerima, et keegi rahadega ei kaoks.

Paljud peavad seda projekti juba praegu läbikukkunuks, arvates, et raha läheb kellegi tasku. Võib-olla on see tõesti samasugune unistus nagu oli kommunism, kuid päriselus on selline süsteem leidnud rakendust. Nimelt jalgpalliklubi Ebbsfleet Unitedit juhib 53 000 inimest.

Kui Te leiate, et võiks ka oma osa saada uue tiimi juhtimisest, siis külastage [URL=http://mygamingteam.com]MyGamingTeam.com[/URL]‘i!

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming