Duke Nukem on tagasi…. JÄLLE

14 aastat on möödas ning lõpuks on uue generatsiooni Duke Nukem tulekul.

Vähe tuntud Taani firma Interceptor Entertainmet teeb vanast Duke Nukemist uue 3D varjandi, mis saab valmib selle aasta lõpus.

Gearbox Software on abiks Taani firmale ning koostöös luuakse täiesti uus Duke Nukem 3D: Reloaded. Mängu väljatöötamiseks on palgatud 30 inimest. Originaal hääle annab Dukele Jon St. John. Reloaded sisaldab endas ka multiplayer funktsiooni, mis võimaldab 16 mänguril üheaegselt mängida. Lisaks on säilitatud ka klassika – Hollywood Holocaust map. Modidest on Dukematch, Capture The Babe ja play on Horde. Mänguritel on võimalus valida 4 kangelase vahel – Duke, General Graves, Assault Trooper ja Pig Cop.

Peatselt saabuv multiplayer demo sisaldab endas kahte mappi,  seitset relva näiteks ripper, shotgun ja legendaarne mighty boot. Demos on olemas ka kõik neli kangelast, kelle vahel on võimalik valida.

Pildid mängust on saadaval Interceptor Entertainmet kodulehel, mis sisaldab ka blogi mängu valmistamise protsessi kohta.

Gearboxi enda Duke Nukem Forever paisati müüki juuni alguses ning nädalaga tõusis see Inglismaa enim müüdud mängude edetabelisse.

Allikas

 

1 kommentaar
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming