Deus Ex Human Revolution

On aasta 2027 ja toimumas on suured läbimurded tehnika ja teaduse valdkonnas. Uueks moeröögatuseks on saamas robotjäsemed, mis pakuvad mitmeid hüvesid: suurte raskuste tõstmine, paremad läbirääkimisoskused jms. See on aga viinud inimkonna omakorda lõhestumisele- on neid, kes arvavad robotjäsemed on järgmine samm evolutsioonis, teised seevastu arvavad, et see aga rikub meie inimlikust.
Sarif Industries on üks paljudest ettevõtetest , mis tegeleb taolise tehnoloogia uurimise ja tootmisega. Sina aga kehastad selle kompanii julgeoleku eksperti Adam Jensenit. Sa tead vaid seda, et Sarifi teadlased on mingi salapärase suure läbimurde äärel, kui nagu välk selgest taevast tabab Sarifi peakorterit proffesionaalsete kõrgtehnoloogiliste palgasõdurite rünnak. Paljud teadlased tapetakse, eluohtlike vigastusi saad laborit kaitstes ka sina ehk Adam Jensen, kadunuks jääb ka Adami naine dr Megan, kes oli kogu selle salajase läbimurret tegeva projekti eestvedaja. Et Adami elu päästa, tuli kasutusele võtta Sarifil äärmuslikud meetmed – temast sai midagi masina ja inimese vahepealset. Olles operatsioonidest taastunud, naased sa lõpuks tööle ja sinu eesmärgiks saab välja selgitada, miks ja kes selle rünnaku taga oli. Nagu selgub on see kõik tegelt jäämäe veepealne osa, avastada on rohkem, kui sa algul oodata oskasid…

   

YouTube Preview Image
Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming