CSi Top10 ehk Heimar Lenk kohendab prille


Liigume siis edasi loo number 1 juurde (kohendab prille).

Okej, nali naljaks, nüüd uudise juurde. Sirvisin natukene teisi Eesti, mitte küll eesti keelseid lehti ning leidsin [URL=http://www.ecc.ee/www/index.php?newsid=49]ecc.ee[/URL] lehelt huvitava tabeli, nimelt on venelased juba pikka aega koostanud meie, ehk siis eesti maal tegutsevate clannide edetabeli. Näitaks ära kõigepealt tabeli ning siis asuks asja kommenteerima. Järjestus on siis järgmine :

1 – [COLOR=indigo]sYnck[/COLOR]
2 – [COLOR=indigo]YAk[/COLOR]
3 – [COLOR=indigo]aSq[/COLOR]
4 – [COLOR=indigo]LOTk[/COLOR]
5 – [COLOR=indigo]iE[/COLOR]
6 – [COLOR=indigo]nternity[/COLOR]
7 – [COLOR=indigo]mystic[/COLOR]
8 – [COLOR=indigo]xc6[/COLOR]
9 – [COLOR=indigo]NLG[/COLOR]
10 – [COLOR=indigo]northOut[/COLOR]

Noh, ma ei tea, esmapilgul tundub selline, et tahaks midagi öelda aga keel on suulaes nii ära kuivanud – karju kasvõi appi. Teiselt poole ma kommenteeriks seda nii, et … jätkaks juttu siis, kui ma olen oma alumise lõualuu maast üles korjanud.
sYnck esimene, ei ole probleemi – nõus. Mis nüüd omakorda aga puutub aSq’sse, Lotki ja Yaki siis .. sorry aga ma asetaks sinna teisele kohale teami nimega ÜKS_SUUR_VENE_MIX, sest need tiimid on oma koosseisu muutnud tihedamini, kui env0y vahetab oma sokke, for real – iga lan nad on erineva lineupiga, mis põimub nende kõigi kolme tiimiga.
WCG’d arvesse võttes, olen nõus .. Yak on teine, väga tubli tulemus, üllatavalt hästi mängisid – kui nad suudavad mind üllatada siis see tähendab seda, et asi liigub paremuse poole. iE viies, nohjah, seal kus ta peab olema. nternity küsite ? võib ka seal olla, isegi parem kui aSq ma ütleks. Nii, mis meil siis veel siin on, seitsmendal kohal mystic .. väga sitasti promotud ning läbikukkunud üritus, ütleks nüüd nii, asendaks nad siinkohal muffinziga, kes neid ka võitis viimasel WCG’l – tubli saavutus muffinzi poolt ! Kaheksas .. xc6, kui poleks olnud seda WCG flashbugi, mille pärast ma pidin seal poole 11ni istuma öösel, võiks see koht ka jääda, nüüd aga nad väärivad kohta kolmandas kümnes väljamõeldud flashbugi tõttu .. nagu please? Mis meil siis edasi on, NLG .. kõlab ühe auto amorte müüva firmana aga okej, sobib üheksas koht .. ning meie tänase saate lõpetab nO – kusjuures centralile ei istu tema uus soeng :E rõve on, lausa rõve, yep yep .. aga well, koht neile igati kohane.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming