CS: ProMod Beta on väljas!

Kõikide uudisteportaalide esilehed rõkkavad uudisest, CS’i ProMod on väljas. Tegemist on küll Beta 1.0 versiooniga, aga sellegipoolest, asi on väljas. Kui kunagi ammu, oli juttu sellest, et tuleb välja mod, siis pidi see olema väga sarnane olema CS 1.6′le ning sisaldama mõningaseid professionaalse taseme jaoks vajalike aspekte. Aeg möödus, muutusid ka väljavaated asja 1.6 sarnaseks muutmisel. Lõpptulemus on väga lähedane CS:Source’le, millest annab aimu ka see, et asi töötab otseselt Source peal, ilma eelpool mainitud mootorita asi tööl ei lähegi.
Siinkohal toongi välja tähtsa punkti, et mängida CS: ProMod Beta 1.0 on sul vaja CS:Source mäng arvutisse downloadida.

Kindlasti märgiks ära ka selle, et tegemist on BETA‘ga, mis on täis buge ja muud kahtlast, mida lõppversioonis üldse ei tulegi. Sellest annab aimu ka järgnev kommentaar.
We’re so happy to finally be releasing CSP to the public. We hope you all enjoy it. Remember, everything about the game can be tweaking and changed,” ütles Alex Garfield, the executive director of CS: ProMod project.
As you can see, we’ll soon be moving to CSPromod.com v2, which will allow bug reporting and community votes, among other new features.”

Hinnaga nad panid küll täppi, CS: ProMod on tasuta, kuid nagu ka juba varem mainitud, vajab viimast CS:Source mootorit, et üldse tööle asi läheks.
Lisaks sellele on CSP tegelased vaeva näinud sellega, et inimesed ka kohe mängida saaks, nimelt on nad koostöös Game-Hostinguga (eestlastele rohkem tuntud, gh.se nime all) käima lükanud ka hulga servereid just ProMod’e jaoks.

Mängu ennast saate downloadida [URL=http://dl.cspromod.com/b1/csp_b1.zip]CS ProMod kodulehelt.[/URL]
ProMod’i downloadimisel palun varuge kannatust, sest FTP’d on neil väga ülekoormatud hetkel.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming