Brasiilias Counter Strike ja EverQuest nüüdsest keelatud

Counter Strike ja EverQuesti vastu anti keeld sisse juba 2007. aasta oktoobris, kuid see jõustus alles neljapäeval, 17. jaanuaril. Brasiilias neid mänge enam poest osta ei saa.

PROCON’i (tarbijakaitseühing) ja Brasiilia kohtuniku, kes tutvustas seadust, Carlos Alverto Simoes, väitis: “Counter Strike ja EverQuest on reaalse elu koopiad ja need pidavat olema rünnakud demokraatliku riigile ja rahva turvalisusele.” Seepärast on nende kahe mängu müük riigis keelatud ja politsei on juba asunud koopiate müüki peatama.

Nagu ka paljud teised keelatud mängud on Counter Strike ja EverQuest “tarbijatele ohtlikud”, isegi “sõltuvusttekitavad nagu narkootikumid” on mõned psühholoogid selgitanud. Counter Strike paigutati rühma “väga ohtlik”, sest sealt õpivad teismelised sõja-taktikaid ning nad said isegi mängida rolli Rio de Janeiro tänavate narkoärikatena.


Sama kehtib ka MMORPG EverQuesti kohta, mis pole Brasiilias isegi ametlikult poelettidele jõudnud. Brasiilia kohus väidab, et kui EverQuestis vastu võtta mitmeid missioone ja ülesandeid, siis peab alatihti valima hea ja halva vahel. Lõpuks viib see vältimatu psühholoogilise häireni.

Näib, et EA Brazil juba tegutseb: peale pressiavaldust selgitati, et mängu sisu (nagu näiteks kaart CS_Rio) on kasutajate poolt ise õmber tehtud. EA valmistub nüüd legaalseks sammuks.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming