Bosnia ja Hertsegoviina sai NationsCup XII grupist edasi

Esmaspäeval teatati, et Portugal mängib Bosnia ja Hertsegoviinaga kolmandal ja otsustaval mapil. Seda kahjuks ei juhtunud, kuna Bosnia ja Hertsegoviina sai ClanBase reeglite järgi grupist edasi

Portugal esitas kaebuse, kus Bosnia ja Hertsegoviina meeskond olevat kasutanud flashbug’i, mis tähendas, et mõlemad tiimid oleks pidanud mängima kolmanda mängu veel, et teada saada, kes grupist edasi saab. Bosnia ja Hertsegoviina, aga saatis ClanBase’le kirja, kus seisis, et Portugal riikus reegleid. Portugali mängija João “watsoN” Freitas ei omanud vajalikku GUID’d ClanBase leheküljel. ClanBase reeglite järgi peab GUID olema 24 tundi enne mängu olema sama, millega mängija tahab ka mängus osaleda. Bosnia ja Hertsegoviina ei pääse ka ilma karistuseta. Nimelt polnud nende mängija, Mili “Laquilla” Sivric, ära registreerinud ennast meeskona line-up’i. Seega sai meeskond kollase kaardi.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming