Blog ? Miks, kuidas ja milleks.

Teatavasti ei leidu enam ühtegi saiti, kus poleks sellist kohta nagu “BLOG”, ma küll ei oska täpselt öelda, miks on ta nii populaarseks saanud just viimasel ajal – aga nii on nagu elu käib. Küll kirjutab härra Savisaar oma blogis, mida võiks teha meie peaministri Andrus Ansipiga – tegelt ma arvan, et Ansip võiks tagasi astuda, kui te minu arvamust teada tahate, täiesti mõttetu vend – yepyep, nüüd kindlasti selle peale öeldakse, et me oleme siin a-poliitised ja ei tohiks kellelegi mitte mingisugust reklaami teha .. FUCK IT, Ansip on jobu ja selleks ta jääbki – sue me, kui ei meeldi mida ma ütlen. Tegelt ka, mõelge veidi, mida ta on head teinud, jah muidugi, selle peale öeldakse, et mida on teinud Savisaar head – aga nüüd pilk 2 rida tagasi .. ma küsisin Teie käest ennem, millega on Ansip hakkama saanud ? :)

Aga see selleks, nali naljaks, kusi kaljaks. On ka meil aeg käia kaasas teistega, nii Ansipi kui Savisaarega ning avada ka oma blogi nurk, kus iga kasutaja ning ka admin (mina) saame avaldada oma arvamust ükskõik millisel teemal, olgu see poliitika, arvutimäng või Liis Lassi aluspesu – laske aga käia. Parimatele blogikirjutajatele (populaarsemate blogide kirjutajatele) on ettenähtud ka auhind – hmm, mis selleks on ? ei tea, kui aus olla, mõtleme välja midagi. Praeguseks ma olen ise kirjutanud mitmete välismaa saitide peal, nüüd koondad nad kõik siia, ühe katuse alla, lisaks sellele lisak ka mitmete teiste inimeste kirjutatud blogid, mis ma ise arvan, et on väärt lugemist.

Kuna ma viimasel ajal on tegelenud ise rohkem WoWi mängimisega siis on ka blogid WoWi teemalised või siis WoWist põimitud, sry :)

Lisaks sellele näeb ka muid reisikirjeldusi ning ka kindlasti seda, kuidas läheb sYnck’l USA’s :)

J.

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming