Black Ops 2 tõi 24 tunniga sisse 500 miljonit dollarit

Treyarchi ja Activisioni verivärske “Call of Duty: Black Ops 2″ jätkab rekordite purustamist, edestades eelmise aasta “Call of Duty: Modern Warfare’i” sama ajaga kogunenud müügitulu 100 miljoni USA dollari võrra.

Mängutootja Activision teatas hiljuti, et Black Ops 2 on kõigest ühe päevaga toonud sisse juba pool miljardit dollarit. Call of Duty sarja kõige noorem liige on rühkinud ette ka senisest rekordiomanikust, Modern Warfare 3-st, mille esimese päeva müginumbrid ulatusid 400 miljoni dollarini. Siinkohal tuleks aga siiski silmas pidada, et kui Black Ops 2 tulud on ülemaailmsed, siis Modern Warfare 3 puhul on arvestatud vaid USA ja Euroopa sissetulekuid. Black Ops’i esimene osa tõi müügilepaiskamise päevaga sisse 360 dollarit, mis oli samuti omaaegne rekord.Activisioni tegevjuhi Robrt Koticki andmetel on kogu Call of Duty sarja ülemaailmsed müüginumbrid ületanud nüüdseks juba selliste videomängumenukite, nagu Harry Potter ja Star Wars sissetulekud. Activision Publishing’i tegevjuhi Eric Hirshbergi sõnul pole Call of Duty sari enam pelgalt toode, vaid omaette fenomen – sellest on saanud mängumaailmas üldtuntud bränd, mille väljalasete saabumisest on saanud juba iga-aastane uue hooaja käima lükkav suursündmus.
1 kommentaar
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming