ATS ja Mirror liitusid

Eile liitusid kaks Taani organisatsiooni, AndThenSome ning Mirror Gaming

Organisatsiooni nimeks jääb AndThenSome, kuid Counter Strike meeskonna nimeks jääb Mirror Gaming.

Lasse “anakin” Hansen:
Täna on AndThenSome jaoks hiiglaslik päev. Meil olid läbirääkimised Mirror-Gaming’u omaniku Josef “Sephcat” Olsen’iga. Läbirääkimiste tulemusel selguski, et kaks organisatsiooni võiksid omavahel kokku minna. AndThenSome läheb kogu oma espordi meeskonnaga Mirror-Gaming’u alla ning Josef “Sephcat” Olsen tuleb minuga juhiks. Mängijatele, ei tekita see mingit mõju peale selle, et nad peavad nüüd lihtsalt uue nime all mängima. Liitumise põhieesmärk oli see, et nüüd me saame sponsoritele ennast paremini näidata.”

Jose “Sephcat” Olsen:
Kuna me eemaldusime 2007 aastal vanast meeskonnast, ei ole Mirror Gaming’us enam olukorrad head olnud. Alguses proovisime õnne Asperity meeskonnaga, kvalifikatseerudes Taani Eliit divisiooni. Kõik paistis hästi minevat, kui 2-3 kuu pärast olime jälleilma tiimita. Siis keskendusime rohkem Inglismaa peale, kuid jälle 2008 aastal olime ilma meeskonnata. Lõpuks pöörasime tähelepanu Taanile ja siis sain ma Lasse’lt pakkumise, kes on Euroopa üks parimaid meeskondi. Neist neli mängijat on olnud kunagised Mirror-Gaming’u mängijad.
Mirror Gaming’u jaoks on asjad hetkel väga lihtsad. Me ei ole omanud eriti häid meeskondi, kuid sihtasutusena oleme olnud väga head. Koos AndThenSome’ga oleme kindlalt kõvasti parem organisatsioon. Nähes, mis lepinguid me oleme juba teinud, on asi kindel, et siit tuleb suur edu.”

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming