Angry Birdsi looja uus mäng tegi USAs rekordi

Rovio Enterntainmenti uus mäng Amazing Alex saavutas eile USA allalaadimiste tabelis esikoha. See näitab, et Soome start-up on enam kui ühe hiti ime.

Rovio uuest mängust Amazing Alex sai kiirelt pärast turuletulekut USAs allalaadimise number üks. Amazing Alex on füüsikal põhinev mäng, kus uudishimulik poiss Alex peab ülesandeid lahendama, vahendas CNBC.

“Uue brändi turuletoomine on isegi kõige edukamate appi-müüjate jaoks keeruline, kuid Amazing Alex tõusis iPhone Paid Appi edetabelis esimeseks kaheksa tunniga,” märkis Soome mobiilifirma Alekstra analüütik Tero Kuittinen.

“See on kõige kiirem aeg, millega on Ameerikas esimene koht saavutatud – ilma, et see oleks järg eelmisele mängule või seotud mõne filmiga või et see oleks mõne eksisteeriva brändi laiendus,” lisas ta.

Analüütikud hindasid Angry Birdsi mängude looja Rovio väärtuse 6 miljardilt dollarilt (4,9 mld eurot) 9 miljardile (7,3 mld eurot), mis on ligikaudu samaväärne telefonitootja Nokia väärtusega.

Allikas

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming