Afterlife palkab eestlased!

Alles hiljuti jõudis teie kõrvu uudis ,et Eesti ja võibolla ka üks maailma parimaid Counter-Strike 1.6 meeskondi on laiali minemas. Enamus mängijad kurtsid ,et lihtsalt pole aega enam ning Eestis ei leidu piisavalt sponsoreid.

Nüüd on meil teile au teatada, et 4 endist sYnck mängijat otsustasid taas relvad kapist välja võtta ning asuda pealaske laskma, et esindada Soome üht väga vana, samas suurte plaanidega tulevikutiimi Afterlife. Afterlife on pikka aega üritanud endale sobivat tiimi leida kuid asjatult nii Soomest kui Rootsist. On võimalik ,et Eesti meeskond jääb püsima!

Afterlife.cs
ee Drift
ee PunisheR
ee lorenzo
ee m“
ee plazA

false on “reservis” olev mängija, millele ei ole vaja põhjendust kaugelt otsida, kõik sYnck’i mängijad on teadaolevalt kaugelt üle oma skilliga nii driftist kui ka falsest. Samas tekib ka küsimus, miks on Drift võistkonnas? Võimalik, et tema just sYncki sinna tõigi, tema oli see, kes võttis afterlife’ga ühendust. See pingutus andis talle ka koha võistkonnas, mis võimalik, et oleks isegi saamata jäänud – oleks asjaolud teised olnud, sest tegemist on kaugeltki mitte just väga hea mängijaga.

#afterlife

http://www.incendia.org/al/

Edu siis Eesti poistele!

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming