$500000 – parimale ? CGS

Tegemist ei ole naljaga, see on tõsi, et CGS World Championship annab ülemaailmse finaali võitjale $500000!

Tegu on ülemaailmse võistlusega, kus võisteldakse teatud mängudes nagu: Counter-Strike:Source, World of Warcraft 2on2, FIFA07, Project Gotham Racing (PGR) 3, Dead or Alive (DoA) 4. Eeltoodud mängudest jääb finaalis eemale küll WoW, kuid sellegipoolest on muljetavaldav ka see, et toimuvad finaalid kahes regioonis. Preagu on juba käimas võistlused USA’s pääsemaks maailma finaali, mis toimub Los Angeleses.

Turniir ise nimelt toimub nii, et neljas linnas üle Euroopa, milleks on Birmingham, London, Stockholm ja Berliin eelvõistlused, pärast mida lennutatakse iga mängu 8 parimat Birminghami, kus toimub ka Euroopa finaal – seal jagatakse küll välja “ainult” $75000. 23 septembril, mis on ka finaali viimaseks päevaks, toimuvad aga valimised, mis formaadis need valimised toimuma hakkavad on saladus. Valimiste mõte on see, et selgitatakse välja 2 parimat igast mängust – ei pruugi olla võitjad ning nad lennutatakse Los Angelesesse. LA’s nad on kokku 3 nädalat, kus nad friendship, fun, and intense competition. Ning võitjale, ehk siis CS:S’i võitjale antakse lepingu näol, plus sularahas kätte pool miljonit USA dollarit. Kokku aga läheb finaalis jagamiseks $1 000 000 – yep, üks miljon dollarit.

Hea ka see, et ühelgi võistlusel ei ole osalemistasu. Ainult maksa sõit kinni Stockholmisse ning kui oled küllalt hea, võid leida end LA’st.

Osaleda võib IGAÜKS(eestlased ei saa osaleda inglismaa eelvoorus, ainult rootsi ja saksa omas) ning registreerimine on olemas antud leheküljel : [URL=http://www.thecgs.com/index.php?s=events&d=region_details®ion=uk]CGS World Championship registreerimine[/URL]

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming