4Kings kaotab CS 1.6 meeskonna

Ühend Kuningriikide e-spordi organisatsioon 4Kings eemaldati G7 süsteemist, nüüd on aega teha muutuseid. Esimene muutus oli Counter-Strike meeskonna eemaldamine.

4Kings Gaming Royality lõpetasid suhted nende UK Counter-Strike tiimiga. Meeskond on rabelenud nende rivaaliga Diginats’ega pikka aega, et jõuda UK top tiimiks, mis neil luhtus. See on põhiline põhjus, miks nad eemaldati. Pärast läbi kukkunud WCG kvalifikatsiooni ja pärast halbu online esitusi, otsustas 4Kings, et nad eemaldavad meeskonna.

Ian “Javax” Leckey, 4Kings mänedžer sõnas:
Olnud 4Kingsi mänedžer juba pikka aega, otsustasime tiimi eemaldada. Nad on näidanud halba esitust Euroopas ja nad kukkusid ka läbi Ühend Kuningriikides, kaotades oma trooni Dignitas’ele. Pärast line-up’ide muutusi ja mängijate vahetusi ei ole nad ikka suutnud oma situatsiooni parandada. Kuuldes, et jenuwin lahkub tiimist, otsustasime, et saadame terve meeskonna minema. Me ei otsi teist UK CS tiimi nende asemele. Ma tahan ka neid tänada, et nad olid 4Kings organisatsioonis ja soovin neile õnne tulevikus.

he UK based Counter-Strike team leaving 4Kings, consisted of:

UK Counter-Strike tiim, kes lahkus 4Kings’ist:
uk Adam “jeNuwiN” Griffiths
uk Sean “madSpunK” Loke
uk Andy “mh” Gray
uk Phil “monkE” Dale
uk Paul “ShaQ_Q” Shackleton

JeNuwiN lahkub tiimist ja nad ei ole kindel, kas nad üldse edasi mängivad. Meeskond mängis alles Extreme Masters III QR1′il meeskonna nimega virtuoso, kus nad kaotasid sYnckile 1:2

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming