4 põhjust miks nutitelefonid ei asenda kunagi konsoole

graafikaMike Capps Epic Games juht arvab, et lõpuks arenevad konsoolid välja mobiilideks. Siin on viis põhjust, miks nutitelefonid ei saa kunagi konsoole asendada.

Suurus loeb: Need, kes on langenud taskuvaraste ohvriks peaks teadma seda, et see pole just eriti meeldiv tunne, kui lõpuks avastatakse, et telefoni ei olegi enam taskus. Või hoopis juhtub õnnetus: WC’s viibides hakkab telefon helisema ning kogemata kukub see potti. Kujutage ette, kui Sinu telefon on ühtlasi ka sinu mängukonsool ja lõbustusvahend ning ühtäkki ei ütle sa nägemist ainult oma mängimisvahendile vaid ka personaalsele infole. Üldjuhul on konsoolid kodus, kus võimalus kaotamiseks on minimaalne.

Haarav reaalsus: Puutetundliku ekraaniga on asjad piiratud, eriti kui juttu tuleks mängimisest (core gaming), sest selle tõhususele ei saa alati loota, odavamad nutitelefonid on uimased ning ei pruugi õigeaegselt reageerida puudutustele. Üks tuntumaid mänge nutitelefonidel on Angry Birds kus mängija peab ainult sõrme ekraanile panema ning siis katapulti vinnastama. Kujutate ette, et te mängite Call Of Duty’t ning te peate tulistama, laadima, granaati viskama, kükitama jne. Nutitelefonide mängud ei ole nii reaalsed, kui on konsoolide omad ning ühtlasi ei ole nad ka nii kaasahaaravad.

Sissetulevad kõned: Kujutage ette, et Te mängite Street Fighter IV, teil on peaaegu täitumas järjekordne comborida ning siis helistab teile teie sõber või ema ning kõik on rikutud. Hr Capps mainis ka seda, et uuema ajastu nutitelefonidest on võimalik ka pilti oma telekasse saata. Kõik see tekitab aga küsimuse – mis saab siis kui telefon on ühenduse loonud telekaga ning äkki tuleb sisse kõne?

Nõiaring: Viimase aasta jooksul oleme näinud suurt edasiminekut nutitelefonide müümises ning nende kvaliteedis, kuid see pole olnud piisav. Tooted, näiteks iPhone, on kindlasti oma aja telefonidest peajagu üle, kuid see pole siiski võrreldav konsoolidega. Selleks ajaks kui tuleb ükskord iPhone 8, mis on võrdne võibolla praeguse aja konsoolidega on juba konsoolid edasi arenenud ning nutitelefonide järelejõudmine arengult on peaaegu, et võimatu.

Allikas

Hetkel kommentaare ei ole. Sul on võimalus olla esimene!
Lisa kommentaar:
Kliendid meist:
Paul, Tallinn
Suur tänu meeldiva koostöö eest, sain lapsele jõulukingi kiirelt ja lihtsalt kätte. Soovitan ka teistele

Marju, Saaremaa
On tunda, et kauplus hoolib oma kliendist. Tellitud tooted saabuvad kiiresti ja eriti tunnetan seda siis, kui küsimuse küsin (mitu korda olen seda teinud) ja saan vastu väga sõbralikus toonis selgitused ning soovituse alati pöörduda, kui tarvis.

Marika, Tartu
Aitäh, et olete abiks mänguvalikul!
Gaming.ee kommuunid:
Ühine Gaming.ee Facebook'i kommuuniga Gaming.ee Facebookis!
Ühine Gaming.ee Steami kommuuniga
Gaming.ee STEAM'is!!
Videod
YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image
Kes on lehel
1 kasutaja sellel lehel.
Kasutajad: %GUESTS_SEPERATOR%1 külastaja%BOTS_SEPERATOR%
Reklaam
Partnerid
Wortex-Gaming